Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kobylin-Pieniążki

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Borsukówka(Kobylin-Pieniążki + 24 km)

599 000 zł165 m² 3 630,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Dom w cenie mieszkania, 20 min od Białegostoku - borsukówka, gmina dobrzyniewo duże. Szukasz domu dla swojej rodziny, który łączy nowoczesność, przestrzeń i atrakcyjną cenę? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotoria

Złotoria(Kobylin-Pieniążki + 20 km)

950 000 zł9 837 m² 96,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania duża działka w gminie Choroszcz. Nieruchomość gruntowa objęta mpzp w skład której wchodzi : -działka budowlana ok 362m2 -działka zagrodowa ok 2540m2 -rola ok 6935m2 Media.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem

Wichrowe Wzgórze,Choroszcz(Kobylin-Pieniążki + 22 km)

528 000 zł57,34 m² 9 208,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy trzypokojowe mieszkanie na parterze niskiego 4-piętrowego bloku przy ul. Tulipanowej 2, na nowym osiedlu Zacisze w Choroszczy. Do mieszkania przynależy ogródek 24,2 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Choroszcz

Centrum,Choroszcz(Kobylin-Pieniążki + 22 km)

699 250 zł2 797 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna 2797 m Choroszcz | mpzp | Idealna pod bliźniaki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 2797 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Łapy(Kobylin-Pieniążki + 19 km)

20 zł/m²200 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem prezentuję budynek usługowo produkcyjny w Łapach. Jest to idealna nieruchomość pod lakiernię, warsztat samochodowy, stolarnię czy magazyn. Można tam również zaaranżować część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Krosno

Krosno(Kobylin-Pieniążki + 15 km)

2 500 000 zł267 700 m² 93,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 27 ha, zlokalizowane w malowniczej okolicy. Na działce znajduje się dom mieszkalny oraz budynki gospodarcze o łącznej powierzchni około 600 m.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. Sikorskiego

Łapy(Kobylin-Pieniążki + 19 km)

30 zł/m²50,29 m² 1 509 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Sikorskiego 44, łapy Powierzchnia użytkowa: 50,29 m2 Liczba pomieszczeń: 1 Cena: 30zł/m2 netto - Atuty nieruchomości - Budynek zlokalizowany w śródmieściu, - położenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Choroszcz

Centrum,Choroszcz(Kobylin-Pieniążki + 22 km)

1 200 000 zł4 702 m² 255,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4702 m , położona na spokojnych obrzeżach miasta Choroszcz (woj. podlaskie). Idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Barszczówka

Barszczówka(Kobylin-Pieniążki + 24 km)

140 000 zł1 100 m² 127,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

** Działka Budowlana ** 1100 m 2 Barszczówka Gm. Turośń Kościelna ** Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 kształtnych działek w miejscowości Barszczówka gm. Turośń.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Lipniki

Lipniki(Kobylin-Pieniążki + 16 km)

54 999 zł5 300 m² 10,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

***sprzedam działkę leśną***5300m2*** Oferujemy do sprzedaży działkę leśną powierzchni 5300m2 , położoną w obrębie Lipniki , gm. Tykocin. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kobylin-Pieniążki

Kobylin-Pieniążki,podlaskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Prezentuję siedlisko w spokojnej, niewielkiej podlaskiej wsi Kobylin - Pieniążki, ok. 35 km od Białegostoku. Drewniany dom dom do gruntownego remontu ma powierzchnię ok. 60 m2, kilka lat temu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij